صندلی یار

کد محصول: NS-PSA-1

قیمت محصول:

وزن محصول: 4.5 kg

ابعاد محصول: 37*32*6 cm

مواد محصول: فلز، ام­‌دی‌­اف، اسفنج و پارچه رو مبلی

عنوان انگلیسی محصول: Seat assist, Chair assist, Seat lift

صندلی یار

توضیحات محصول:

بسیاری از افراد به خاطر اینکه بلند شدن از صندلی برایشان مشکل می­‌باشد، خیلی از کارهای روزمره خود را نمی‌توانند انجام دهند و دچار نگرانی می‌شوند. راه حل این مشکل استفاده از صندلی یار می‌باشد. صندلی یار را می‌توانید روی صندلی، مبل و محلی که می‌خواهید بنشینید، قرار دهید. این وسیله به نحوی طراحی شده است که حدود هفتاد درصد وزن شما را تحمل می‌کند، بنابراین نشستن و یا برخاستن را با کمترین فشار به عضلات و مفاصل امکان پذیر می‌نماید.

صندلی یار خود را بردارید تا بتوانید وظایف خود در منزل را انجام دهید، به دیدار دوستان و آشنایان خود بروید، به راحتی در فعالیت­‌های اجتماعی مثل رفتن به سینما یا رستوران شرکت نمایید.

صندلی یار فقط ویژه سالمندان نمی‌باشد، بلکه برای خانم‌های باردار و افرادی که جراحی، آرتروز، ALS، بیماری پارکینسون، ضایعات مفصلی، اختلالات عصبی عضلانی، کشیدگی مفصل یا عضله دارند، وسیله‌ای کاربردی و مناسب می­‌باشد.

صندلی کمکی

این محصول نه تنها به فرد آزادی حرکت می­‌دهد، بلکه نگرانی همراهان برای بلند شدن فرد بیمار یا سالمند را کاهش می­‌دهد. صندلی یار قابل حمل می‌باشد، به برق و باتری نیاز ندارد، و با تنظیم مناسب با توجه به وزن فرد به راحتی قابل استفاده می­‌باشد. این محصول می‌تواند هدیه‌ای کاربردی و شگفت انگیز برای پدر، مادر و اطرافیان‌تان باشد. قیمت نمونه‌های خارجی این محصول حدود 100 دلار می‌باشد و قیمت فروش نمونه وارداتی آن به حدود 4 میلیون تومان می‌رسد.

صندلی یار

مهندسین توانمند شرکت نیکو صنعت توانسته‌اند این محصول را با کیفیت بسیار عالی و قابل رقابت با نمونه‌های اروپایی و با قیمت بسیار مناسب (حدود یک سوم نمونه وارداتی) در اختیار هم وطنان گرامی قرار دهند. با استفاده از این محصول می‌توانید بدون مشکل روی مبل و صندلی بنشینید و بدون نیاز به کمک دیگران بلند شوید. امیدواریم این محصول، راحتی و استقلال را به شما هدیه دهد. در ادامه کلیپی درباره چگونگی استفاده از صندلی یار بارگذاری گردیده است.

برای تهیه محصول صندلی یار، درخواست خود را به شماره‌های تماس بخش ارتباط با ما مطرح بفرمایید.

اسکرول به بالا